Tektura falista trójwarstwowa - przekładki

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 0,00 zł
bez kosztów dostawy
0.00
Cena netto: 0,00 zł
bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Tektura falista 3-warstwowa w formie przekładek świetnie sprawdza się jako:

  • materiał ochronny w budownictwie, jako materiał do izolacji technicznych i termicznych, w prowadzeniu remontów
  • zabezpieczenie podłóg, posadzek;
  • może być wykorzystywana w formie przekładek lub jako półfabrykat do wytwarzania opakowań tekturowych;
  • nadaje się jest do ochrony różnych elementów oraz płaskich powierzchni (przemysł szklarski, meblarski) dzięki dużym zdolnościom amortyzacji uderzeń wynikających z jej struktury.

W przypadku wątpliwości dotyczących oferowanych produktów zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza hurtownia opakowań z  pewnością postara się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i dostosować ofertę na tekturę falistą.

Tektura falista trójwarstwowa - przekładki

Tektura falista sprawdza się znakomicie w codziennej pracy magazynierów, specjalistów budowlanych i osób zatrudnionych w przemyśle. Prezentujemy tekturę falistą trójwarstwową w formie gotowych do użycia przekładek. 

Do czego można użyć tektury falistej trójwarstwowej?

Jednym z dwóch najpopularniejszych zastosowań tektury falistej jest zabezpieczanie podłoża różnego rodzaju przed uszkodzeniem w trakcie wykonywania prac. Materiał ten jest powszechnie używany na budowach i wszędzie tam, gdzie wykonywane są remonty, w tym prace malarskie czy montaż mebli. Tektura będzie również dobrym zabezpieczeniem miejsca pracy w halach przemysłowych. Przydaje się również artystom, którzy układają ją na podłodze swoich pracowni, by uniknąć zabrudzenia posadzki farbą albo masą plastyczną. Drugim najważniejszym przeznaczeniem tektury falistej jest natomiast pakowanie towarów przeznaczonych do wysyłki. Może się ono odbywać na paletach lub poza nimi. Katalog zastosowań jest więc bardzo szeroki, a należy przecież jeszcze wspomnieć o używaniu tektury jako izolacji termicznej i akustycznej. 

Co sprawia, że tektura falista trójwarstwowa jest tak chętnie wybierana?

Najważniejszą cechą, jaką posiada tektura falista trójwarstwowa, jest zdolność amortyzacji. Materiał ten zawdzięcza ją swojej strukturze. Ale to nie jedyna zaleta! Warto też zaznaczyć, że tektura jest zrobiona z masy papierniczej, którą można wykorzystać ponownie dzięki recyklingowi. A jak tektura falista trójwarstwowa przedstawia się w porównaniu z innymi wersjami tego produktu? Przede wszystkim zapewnia nieco lepsze zabezpieczenie niż wersja dwuwarstwowa, ale przekładki wciąż charakteryzują się dość dobrą elastycznością, która przydaje się szczególnie przy przygotowywaniu pakunków do wysłania kurierem. 

Czy widziałeś już wszystkie produkty, które oferuje nasza hurtownia folii stretch i folii bąbelkowej? Koperty, taśmy pakowe, tektura falista – wszystko to znajdziesz u nas w dobrej cenie! Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat dostępnego asortymentu, skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl