Pianka polietylenowa w rolce

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 0,00 zł
bez kosztów dostawy
0.00
Cena netto: 0,00 zł
bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

WŁAŚCIWOŚCI:

  • materiał trudno ścierający się
  • lekka, elastyczna, łatwa w użyciu, odporna na wilgoć i pleśń
  • chemicznie obojętna (brak ryzyka reakcji z opakowanymi produktami), odporna na większość środków chemicznych
  • niska cena
  • optymalna ochrona przed zarysowaniem powierzchni dzięki dużo lepszym właściwościom zabezpieczającym niż tektura
  • nadaje się do kontaktu z artykułami spożywczymi
  • bezwonna, produkowana bez użycia substancji szkodliwych, w 100% nadaje się do recyklingu

ZASTOSOWANIE:

  • ochrona powierzchni i elementów wymagających specjalnego zabezpieczenia: kruchych, łamliwych
  • zabezpieczenie produktów drewnianych, części samochodowych, elektroniki, sprzętu AGD, elementów szklanych i innych
  • w budownictwie – stosowana do celów zwiększenia izolacyjności stropów od dźwięków uderzeniowych w podłogach pływających lub w lekkich konstrukcjach podłogowych

Wspomniane wcześniej chemiczne i fizyczne właściwości naszych pianek PE przekładają się na szereg licznych zalet użytkowych, niezwykle silnie cenionych przez firmy, których działalność opiera się na sprzedaży asortymentu w formie wysyłkowej. Spośród najistotniejszych z nich wymienić można m.in.:
•    fakt, że pianka polietylenowa jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia użytkowników, nie wywołując żadnych reakcji alergicznych, nawet w przypadku osób z tego rodzaju skłonnościami,
•    możliwość długotrwałego magazynowania, dzięki higienicznej i wytrzymałej strukturze o stałych właściwościach,
•    komfort użytkowania wynikający z dużej elastyczności, obojętności chemicznej i braku oddziaływania na zabezpieczane nią produkty oraz pozostałe materiały opakowaniowe.

Zalety stosowania naszej pianki do pakowania w formie rolki

Oprócz wspomnianych wcześniej zalet, nasza pianka polietylenowa w rolkach zapewnia również zwiększoną wygodę przechowywania i stosowania, z jednej strony istotnie ograniczając zajmowaną przez siebie powierzchnię, a z drugiej – pozwalając użytkownikowi na skorzystanie z odcinka materiału o dowolnej długości.

Ponadto dużym plusem, o którym warto wspomnieć w kontekście oferowanej przez nas pianki polietylenowej w formie rolek, jest także dostępność szerokiego zakresu możliwych wymiarów. W ramach poszczególnych opcji naszego asortymentu, możemy zaproponować Państwu piankę:
•    o rożnych standardach grubości, obejmujących od 0,8 milimetra do 3 mm,
•    w dwóch wariantach wysokości – 50 i 125 cm,
•    o różnej długości nawoju, uzależnionej od grubości pianki – 175, 250 i 750 mb.

W przypadku wątpliwości dotyczących oferowanych produktów zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza hurtownia opakowań z  pewnością postara się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i dostosować ofertę na pianki polietylenowe.

Pianki polietylenowe - rolki

Oferujemy najwyższej jakości pianki polietylenowe pakowane w rolki. Ta praktyczna metoda pakowania pozwala na łatwą optymalizację zajmowanego przez pianki miejsca. Dodatkowo warto zaznaczyć, że umieszczenie pianek w rolkach zwiększa także wygodę układania, dzięki regularnym kształtom. Zarówno pod względem oszczędności, jak i pod względem ekologii - bardzo ważne jest, że dzięki umieszczeniu pianki na rolce użytkownik może odciąć dokładnie taką jej ilość, jaką potrzebuje. Warto zwrócić uwagę także na fakt, że jako firma oferujemy szereg pianek polietylenowych w różnych rozmiarach - o różnych grubościach (od 0,8 mm do 3 mm), w dwóch wersjach wysokości (50 cm lub 125 cm) oraz o różnych długościach całego zwoju (175 m, 250 m i 750 m). 

Nasza pianka jest doskonale zabezpieczona przed nadmiernym ścieraniem się materiału podczas stosowania. Stanowi lekki i elastyczny materiał, który w prosty sposób możesz zastosować na dowolnej palecie. Materiał jest całkowicie obojętny chemicznie, nie oddziałuje z żadnymi chemikaliami i jest odporny na wszelkie środki chemiczne. Warto zaznaczyć, że można go bezpiecznie stosować do artykułów spożywczych i nie pozostawia po sobie nieprzyjemnego zapachu. Dzięki wyjątkowym właściwościom - pianka, którą oferujemy jest wolna od zagrożenia narastającej pleśni. Doskonale sprawdzi się także jako izolacja stosowana w celu zabezpieczenia przed wilgocią. Ten produkt jest całkowicie bezpieczny podczas kontaktu z człowiekiem - nie jest w stanie wywołać na przykład reakcji  alergicznej (nawet u osób, które mają do tego skłonności). 

Produkt stosuje się na przykład na paletach, na których znajdują się sprzęty drewniane, urządzenia AGD czy elektronika. Zabezpieczy on także części samochodowe oraz znajdzie zastosowanie w budownictwie - sprawdzi się jako element uszczelniający i izolujący stropy od dźwięków na przykład w podłogach pływających. Bardzo ważną właściwością jest jej znakomite przystosowanie do ekologicznej utylizacji po zużyciu - pianka może być poddana recyklingowi. Dla klientów bardzo istotne znaczenie ma również wartość produktu - zapewniamy bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. Sprawdź więcej naszych produktów w tym sklepie (na przykład w kategorii “pianki polietylenowe”).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl