Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Owijarki do palet


 

JEŻELI MASZ PYTANIA LUB CHCESZ OTRZYMAĆ FACHOWĄ POMOC W DOBRANIU ODPOWIEDNIEGO URZĄDZENIA DO TWOICH POTRZEB SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POD NUMERAMI:

512 101 898 lub wojciech.manczak@hi-octane.pl

506 091 226 lub tomasz.wozniak@hi-octane.pl

Pełna gama urządzeń dostępna na stronie www.hi-octane.pl

Owijarka do palet X0ms Smart Wasp Owijarka do palet X0ms Smart Wasp
Producent: Smart Wasp
Cena: 16 679,10 zł (netto: 13 560,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Owijarka do palet X0ps PRE-STRETCH 300% Smart Wasp Owijarka do palet X0ps PRE-STRETCH 300% Smart Wasp
Producent: Smart Wasp
Cena: 19 800,00 zł (netto: 16 097,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Rampa najazdowa do owijarki Rampa najazdowa do owijarki
Producent: Smart Wasp
Cena: 1 704,00 zł (netto: 1 385,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Owijarka samojezdna R600  Smart Wasp Owijarka samojezdna R600 Smart Wasp
Producent: Smart Wasp
Cena: 29 999,00 zł (netto: 24 389,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Owijarka samojezdna R600PS pre stretch 250% Owijarka samojezdna R600PS pre stretch 250%
Producent: Smart Wasp
Cena: 40 433,00 zł (netto: 32 872,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Automatyczna linia do owijania palet  X1000 Automatyczna linia do owijania palet X1000
Producent: Smart Wasp
Cena: 400 000,00 zł (netto: 325 203,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Dostępne owijarki do Palet są przeznaczone do zastosowania przemysłowego i można je użytkować w każdej firmie, również tej wysyłającej codziennie setki palet. Maszyny dzięki oszczędności materiału pakowego i podwyższonej wydajności pozwalają na skuteczne i powtarzalne zabezpieczanie również niewymiarowych ładunków. 3-letnia gwarancja zapewnia przy tym bezproblemowe użytkowanie urządzenia przez cały okres jego eksploatacji. Porównaj koniecznie wszystkie dostępne owijarki stretch i złóż zamówienie już dziś!

Owijarka do palet automatyczna – budowa i podstawowe parametry

Owijarki stretch składają się zazwyczaj z obrotowego talerza oraz głowicy z podajnikiem rolkowym, na którym umieszcza się folię stretch nawiniętą na rolkę, przeważnie tekturową. Każdy element oraz podzespół owijarki wyróżnia się wieloletnią trwałością. Metal w połączeniu z twardym tworzywem sztucznym zapewniają bezpieczeństwo użytkowania oraz dużą trwałość na pakowanie paczek i palet w trybie ciągłym. Dostępne owijarki palet automatyczna zostały wyposażone w pamięć kilku programów, dzięki czemu można pakować przedmioty o danej objętości w konkretny sposób, co zdecydowanie przyspiesza pracę i gwarantuje w pełni powtarzalne wyniki pakowania. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż każdy model owijarki z naszego sklepu Specpack.pl jest objęty 3-letnią gwarancją producenta na wszelkie usterki mechaniczne oraz odznacza się pełną zgodnością z aktualnymi wymogami unijnymi. Maszyny mają także certyfikaty CE i funkcję zapisu ustawień bieżących.

Do czego służą i jak działają owijarki do Palet?

Podstawową funkcją owijarek do palet jest zabezpieczanie ładunków na czas ich podróży, transportu bądź składowania i magazynowania. Na obrotowym talerzu o niskim progu załadunku umieszcza się ładunek przeznaczony do owijania, np. paletę, sprzęt AGD czy części samochodowe. Proces owijania folią przebiega w sposób automatyczny lub półautomatyczny. Głowica wraz z rolką zmienia swoją wysokość i rozpoczyna pracę od dołu, idąc sukcesywnie coraz wyżej, aż do samej góry. Niektóre modele dzięki fotokomórce są w stanie samodzielnie ukończyć pracę poprzez odcięcie folii i jej zgrzanie, co gwarantuje w zasadzie stuprocentowe zabezpieczenie wszelkich przedmiotów. Płynny rozbieg i dobieg stołu sprawiają przy tym, że nawet najcięższe i najmniej stabilne ładunki o wadze dochodzącej do 1200 kg są w pełni chronione przed rozchwianiem.

Owijarki stretch – doskonały wybór do każdej firmy

Owijarki do paczek to jedne z najbardziej wydajnych maszyn pakujących dostępnych na rynku, które są znacznie lepszym rozwiązaniem niż pakowanie ręczne – umożliwiają pakowanie nawet do 30 palet w przeciągu jednej godziny roboczej. Folia dzięki dużej powtarzalności zawsze chroni dany ładunek w identyczny sposób, a mocny zgrzew i duża siła naciągania (nawet do 300%) gwarantują także dobry efekt wizualny. Siłę można oczywiście regulować przy pomocy naciągu elektromagnetycznego. Niski pobór mocy elektrycznej, około 0,5 kW nie wpływa znacząco na wysokość rachunku za energię.

Trwałe, bezpieczne i wydajne owijarki do palet

Wszystkie owijarki do palet dostępne w naszym sklepie odznaczają się wysoką jakością, zastosowaniem malowania proszkowego oraz trwałymi mechanizmami obrotowymi. Urządzenia są dedykowane do okazjonalnej lub ciągłej pracy i gwarantują powtarzalne, pewne wyniki. Zamów już dziś, a w razie pytań koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Zapewniamy szybką i rzeczową odpowiedź, a także pomoc w wyborze konkretnego modelu. Skorzystaj z naszej wiedzy, którą zdobywamy na rynku opakowaniowym sukcesywnie już do 2008 roku, oferując zawsze najlepsze warunki, w najlepszej cenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl